SPECJALIZACJA

prawo obrotu nieruchomościami, prawo budowlane, obsługa prawna złożonych projektów inwestycyjno-budowlanych, prowadzenie sporów sądowych i arbitrażowych

ROK URODZENIA

1977 r.

WYKSZTAŁCENIE

Uniwersytet Warszawski, Wydział Prawa i Administracji

Aplikacja radcowska przy OIRP Warszawa

PRZEBIEG KARIERY ZAWODOWEJ

Doświadczenie zawodowe zdobywał jako prawnik w departamencie prawnym jednego z największych towarzystw funduszy inwestycyjnych, w renomowanej kancelarii notarialnej w Warszawie oraz kancelarii adwokacko – radcowskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej funduszy sektora nieruchomości i spółek celowych, w tym spółek zarządzających centrami handlowymi i biurowcami. Przez wiele lat pełnił funkcję członka zarządu wielu spółek kapitałowych, w tym jako wiceprezes zarządu spółki zarządzających nieruchomościami funduszu inwestycyjnego zamkniętego sektora nieruchomości.

CZŁONKOSTWO W ORGANIZACJACH

Radca prawny OIRP w Warszawie

INNE

Doktorant Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie oraz wykładowca z zakresu prawa obrotu nieruchomościami (w tym prawa deweloperskiego i mieszkaniowego) na studiach podyplomowych pt. “Proces inwestycyjno-budowlany dla prawników” oraz "Prawo deweloperskie i mieszkaniowe" na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

 

Współzałożyciel oraz przewodniczący komisji rewizyjnej Polsko-Austriackiego Stowarzyszenia Prawników.

 

Wieloletni członek Komisji Doskonalenia Zawodowego przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

 

angielski, rosyjski, niemiecki